15 najlepszych darmowych programów do tworzenia beatów w roku 2020 (Windows i Mac) (2024)

Oprogramowanie do tworzenia beatów jest błogosławieństwem dla tych, którzy chcą tworzyć melodie muzyczne jako pasję i zawód. Wysokiej klasy programy do tworzenia muzyki wiążą się z ogromnymi kosztami, które nie mieszczą się w budżecie każdego.

W takich scenariuszach użycie doskonałegodarmowy program do tworzenia muzykimoże pomóc Ci żyć swoją pasją bez niepotrzebnego obciążania Twojego portfela. Na szczęście istnieje kilka najlepszych darmowych programów do tworzenia Beatu, które nie mają bardzo wysokiej ceny, ale jednocześnie nie rezygnują z podstawowych funkcjonalności.

Ponadto na tym blogu omówimy niektóre z głównychOprogramowanie do tworzenia beatów dla systemów Windows i Macsystemy odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych kompozytorów muzycznych.

Zatem zaczynajmy.

Najlepsze oprogramowanie do tworzenia beatów dla systemów Windows i Mac w roku 2020

Jeśli uważasz się za miłośnika muzyki, sprawdź naszą listę poniżej, aby znaleźć najlepsze oprogramowanie do tworzenia własnych bitów muzycznych wysokiej jakości.

1. Magix Music Maker – kompatybilny z Windows

Los 15 mejores programas de creación de ritmos gratuitos de 2020 (Windows y Mac) (1)

Twórca muzyki Magixto jedna z najpopularniejszych aplikacji do tworzenia rytmów do utworu muzycznego. Jest bardziej odpowiedni dla początkujących i jest szeroko stosowany na całym świecie.

Jeśli więc dopiero zaczynasz tworzyć muzykę i masz ogólne pojęcie o tworzeniu bitów i melodii, Magix Music Maker jest tym, czego potrzebujesz. Jest przeznaczony przede wszystkim dla platformy Windows i zawiera kilka przydatnych i zaawansowanych funkcji. Pobierz już dziś, aby stworzyć niesamowite efekty dźwiękowe i rytmy.

Może działać bezproblemowo na karcie graficznej o pojemności 521 MB i 2 GB pamięci RAM i może tworzyć różne typy grup dźwiękowych.

Jako dodatkowy bonus zawiera także samouczek muzyczny dla początkujących. Ogólnie rzecz biorąc, jest to jedno z najlepszych programów do tworzenia muzyki na komputery PC, jakie można obecnie znaleźć na rynku.

2. Ableton Live – Windows i Mac OS

Los 15 mejores programas de creación de ritmos gratuitos de 2020 (Windows y Mac) (2)

Następny na liście oprogramowania Beat Making dla Windows jestAbletona na żywo. Na początek możesz zdecydować się na bezpłatną wersję próbną i później uaktualnić ją do wersji płatnej.

Możesz pobrać go z oficjalnej strony internetowej i cieszyć się jego ofertami premium i funkcjami. Korzystanie z tego oprogramowania do tworzenia muzyki jest wyjątkowo łatwe i zapewnia wrażenia studia muzycznego na domowym komputerze.

Więc na co czekasz, aby pobrać go już dziś, aby wygenerować niesamowite dźwięki rytmiczne.

3. FL Studio: Windows i Mac OS

Los 15 mejores programas de creación de ritmos gratuitos de 2020 (Windows y Mac) (3)

Wypoleruj swoje utwory najlepszą muzyką beatową. UżywaćStudio FLaby zamienić Twoje muzyczne pomysły w zaskakujące hity. Oferuje świetny sposób na wykorzystanie swojej miłości do muzyki i cieszy się dużym zaufaniem osób w każdym wieku.

Jest to bez wątpienia jeden z najbardziej imponujących programów, który może poprawić jakość beatów i efektów dźwiękowych Twojej piosenki. Dla tych, którzy są jeszcze na etapie uczenia się, możesz przestudiować działanie swoich ideałów.

Twórz utwory muzyczne, rytmy, dźwięki i melodie za pomocą tego fantastycznego narzędzia.

4. lubDrumbox – Windows i Mac OS

Los 15 mejores programas de creación de ritmos gratuitos de 2020 (Windows y Mac) (4)

Wyposażony w różne zaawansowane i zoptymalizowane funkcje,lub DrumboxJest to dobry wybór do tworzenia unikalnych utworów muzycznych. Posiada prosty i przyjazny dla użytkownika interfejs, który zapewnia łatwą obsługę.

Oprócz systemów Windows i Mac OS doskonale działa także na systemie operacyjnym Linux. OrdrumBOX nie tylko pomaga Ci tworzyć muzykę, ale także pomaga edytować pliki beatów muzycznych i zapisywać ostateczne dzieło. Co więcej, możesz nawet przesłać swoje pliki do OrdrumBox, aby inni mogli przeglądać i oceniać Twoje utwory.

Przeczytaj więcej: Najlepsze aplikacje z tekstami na Androida i iOS w 2020 roku

Dzięki swoim niezwykłym funkcjom OrdrumBOX staje się trendem wśród zapalonych melomanów i nie można go za wszelką cenę przegapić.

5. MuseScore: Windows i Mac OS

Los 15 mejores programas de creación de ritmos gratuitos de 2020 (Windows y Mac) (5)

To kolejny dość znany i doskonały program Beat Maker. Jego wspaniała lista funkcji sprawia, że ​​jest to wyjątkowe narzędzie wśród miłośników muzyki.

Dwie z najbardziej różnych ofert to ta, która ma atrakcyjny i prosty interfejs użytkownika, a po drugie, zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia do nauki, które są niezbędne dla każdego początkującego.MuseScoreoferuje łatwy i wygodny sposób tworzenia muzycznych beatów i jest koniecznością dla każdego zafascynowanego muzyką.

Użyj go do nagrywania i edycji swoich nagrań, a końcowy utwór możesz pobrać w wybranym przez siebie formacie, takim jak OGG, WAV itp.

6. LMMS

Los 15 mejores programas de creación de ritmos gratuitos de 2020 (Windows y Mac) (6)

Jeśli szukasz bezpłatnego, ale niesamowitego oprogramowania do tworzenia beatów na swój komputer, nie szukaj dalejLMMSMoże to być dobry wybór dla Ciebie. Oprócz platform Windows i Mac OS obsługuje także Linux.

Interfejs graficzny zapewniany przez LMMS jest na średnim poziomie, ale jego zaawansowane funkcje i funkcjonalności dobrze to rekompensują. W razie potrzeby możesz także uzyskać dostęp do obszernej bazy danych próbek utworów podczas nagrywania muzyki i tworzenia bitów. OGG, Wav itp. Istnieją różne formaty, w których możesz pobrać swoje ostateczne dzieło.

7. DrumFlow: Windows i Mac OS

Los 15 mejores programas de creación de ritmos gratuitos de 2020 (Windows y Mac) (7)

Następny na naszej liścieNajlepszym programem do tworzenia beatów jest Drumflowi jak sama nazwa wskazuje, służy do tworzenia muzycznych plików rytmicznych i różnych kompozycji.

Jedyną wadą tego niesamowitego narzędzia jest to, że nie oferuje wysokiej klasy graficznego interfejsu użytkownika, ale mimo to cieszy użytkowników swoim prostym interfejsem użytkownika i obszerną listą funkcjonalności. Jest na rynku już od dłuższego czasu i jest w pełni kompatybilny z systemami Mac OS oraz Windows.

Narzędzie z pewnością pomoże Ci wykorzystać swoją miłość do muzyki.

8. Garageband – Mac OS

Los 15 mejores programas de creación de ritmos gratuitos de 2020 (Windows y Mac) (8)

Pasek garażowyto kolejne niesamowite narzędzie do tworzenia beatów, które możesz wykorzystaćUżyj go, aby stworzyć niesamowite muzyczne rytmy i dźwięki. Posiada godne uwagi funkcje i doskonały graficzny interfejs użytkownika.

Oprogramowanie jest dostępne wyłącznie dla użytkowników komputerów Mac i zawiera szczegółowy przewodnik, dzięki któremu możesz nauczyć się grać na klawiaturze i gitarze. Można go również zastosować do eliminacji wymuszenia hałasu. Dodatkowo można go również używać do skalowania głośności basów i ustawiania korektorów w razie potrzeby.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to dobra opcja dla użytkowników komputerów Mac.

9. Stacja rytmiczna HammerHead – Windows

Los 15 mejores programas de creación de ritmos gratuitos de 2020 (Windows y Mac) (9)

Jeśli szukasz światowej klasy oprogramowania, które pomoże Ci tworzyć muzykę i zapewni wspaniałe funkcje, to dobrze trafiłeśGłowa Młotamoże być przyzwoitym wyborem. Dla osób, które są nowe w tej dziedzinie, mogą skorzystać z ich szczegółowego przewodnikatworzenie dobrych utworów muzycznych i beatów.

Oprogramowanie jest dostępne tylko dla użytkowników systemu Windows i pomaga tworzyć imponujące rytmy muzyczne. Ogólnie rzecz biorąc, oprogramowanie jest warte wypróbowania.

10. Native Instruments Machine MK2 – Windows i Mac

Los 15 mejores programas de creación de ritmos gratuitos de 2020 (Windows y Mac) (10)

Kolejnym świetnym oprogramowaniem do tworzenia muzyki dla systemów Mac i Windows jestRodzime instrumenty. Jest to bezpłatne narzędzie, które zawiera samouczek demonstracyjny ułatwiający korzystanie z niego.

Czytaj więcej:Najlepsze aplikacje do odtwarzania muzyki na iPhone'a

Posiada obszerną bibliotekę muzyczną i oferuje świetne funkcje, które pomogą Ci stworzyć wspaniałe dzieła muzyczne.

11. Producent dźwięku

Los 15 mejores programas de creación de ritmos gratuitos de 2020 (Windows y Mac) (11)

Jeśli szukaszoprogramowanie do tworzenia bitów na poziomie podstawowym, WięcProducent Sonicamoże być dobrym wyborem. Chociaż jego ogólna funkcjonalność znacznie odbiega od innych dobrze znanych nazw, nadal ma obszerną listę funkcji do zaoferowania.

Działa na systemach Mac i Windows i zawiera kilka filmów instruktażowych dla początkujących.

12. BTV Solo – Mac i Windows

Los 15 mejores programas de creación de ritmos gratuitos de 2020 (Windows y Mac) (12)

Tylko BTVJest to niezależne oprogramowanie dla wszystkich melomanów. Użyj go do tworzenia muzycznych beatów, dostosowywania istniejących utworów i modyfikowania indywidualnych sampli muzycznych.

Zawiera szereg przydatnych narzędzi do edycji, wbudowane miksery, zestawy perkusyjne i efekty dźwiękowe. Przejrzysty i prosty interfejs użytkownika zapewnia łatwą obsługę. Kompatybilny z komputerami Mac i Windows.

13. Dr Drum – oprogramowanie do cyfrowego tworzenia beatów

Los 15 mejores programas de creación de ritmos gratuitos de 2020 (Windows y Mac) (13)

Doktor DrumJest to dobra opcja dla początkujących, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności tworzenia muzyki, nie wydając dużo. Jest to podstawowe oprogramowanie do tworzenia beatów dla komputerów Mac i Windows, ale zawiera wiele funkcji i ofert.

Jest bardziej odpowiedni dla amatorów, którzy chcą trenować w tworzeniu muzyki.

14. Musink

Los 15 mejores programas de creación de ritmos gratuitos de 2020 (Windows y Mac) (14)

Następnydarmowy program do robienia beatówna naszej liście nazywa się Musink. Narzędzie to, któremu zaufały miliony kompozytorów, jest wyposażone w łatwy w użyciu edytor notacji, który pozwala bez wysiłku tworzyć piękną muzykę. Oprogramowanie to jest dostępne w dwóch wersjach: Musink Lite i Musink Pro.

Płatna wersja Musink oferuje wszystkie standardowe funkcje wraz z kilkoma zaawansowanymi, takimi jak projektant szablonów, odtwarzanie w pętli i nagrania na urządzeniach MIDI.

Jeśli chcesz wypróbować tego niesamowicie zaprojektowanego kreatora muzyki, możesz pobrać jego wersję bezpłatną i premium, korzystając z linku podanego poniżej.

15. Twórca bitów Empalme

Los 15 mejores programas de creación de ritmos gratuitos de 2020 (Windows y Mac) (15)

Każdy, kto chce tworzyć i udostępniać sekwencjonowane bity przy użyciu ton popularnych sampli i pętli, zdecydowanie powinien zaopatrzyć się w oprogramowanie Splice Beat Maker. Z pomocą tegonajlepsze oprogramowanie do generowania beatów, możesz edytować oryginalne dźwięki swoich ulubionych artystów (takich jak KRNE, KSHMR i innych) jednym kliknięciem.

To oprogramowanie do tworzenia beatów online jest zalecane dla profesjonalnych twórców beatów muzycznych, którzy są przyzwyczajeni do pracy z tego typu narzędziami.

Ostatnie słowa: najlepsze oprogramowanie do tworzenia własnych beatów muzycznych (2020)

Jest to zatem dobrze opracowane podsumowanieNajlepsze oprogramowanie do tworzenia bitów dla komputerów Mac i Windowsktóre pomogą Ci udoskonalić umiejętności tworzenia muzyki. To oprogramowanie zapewnia bardzo potrzebną platformę dla pasjonatów muzyki; Użyj jednego, aby nagrywać, edytować i zapisywać swoje dzieła.

Porównaj każdy z wyżej wymienionych programów, a następnie wybierz najbardziej odpowiedni do tworzenia różnych typów rytmów i kompozycji muzycznych.

15 najlepszych darmowych programów do tworzenia beatów w roku 2020 (Windows i Mac) (2024)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: The Hon. Margery Christiansen

Last Updated:

Views: 6325

Rating: 5 / 5 (70 voted)

Reviews: 85% of readers found this page helpful

Author information

Name: The Hon. Margery Christiansen

Birthday: 2000-07-07

Address: 5050 Breitenberg Knoll, New Robert, MI 45409

Phone: +2556892639372

Job: Investor Mining Engineer

Hobby: Sketching, Cosplaying, Glassblowing, Genealogy, Crocheting, Archery, Skateboarding

Introduction: My name is The Hon. Margery Christiansen, I am a bright, adorable, precious, inexpensive, gorgeous, comfortable, happy person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.