Najlepsza karta SIM dla Egiptu: wszystkie opcje i ceny (2024)

W tym artykule poddaję dogłębnej analiziewszystkie opcje posiadania Internetu w Egipcie.Zasadniczo są dwa,nosić kartę eSIM z domui połącz się, gdy tylko wylądujesz ikup lokalną kartę SIM.Obydwa mają zalety i wady, czytaj dalej, a będziesz mieć do tego narzędziawybierz najlepszą kartę SIM dla Egiptu, w zależności od konkretnego przypadku.

Pod żadnym pozorem nie powinieneś używać tam swojej zwykłej linii.Od kilku lat w całej Unii Europejskiej i niektórych innych krajach obowiązują te same stawki, które obowiązują normalnie, czyli roaming jest bezpłatny. AleW Egipcie to nie obowiązuje i pobierają dużo pieniędzyJeśli z powodu niewiedzy lub zamieszania używasz zwykłej linii.

Mejor tarjeta SIM para Egipto: todas las opciones y precios (1)

Zanimwyjaśnij, na co należy zwrócić uwagę przy wyborze karty SIM w EgipcieChcę Ci powiedzieć o dwóch innych bardzo ważnych tematach, które warto rozważyć przed wyjazdem. Zdecydowanie zaleca się wynajęcie Aubezpieczenie podróżne, pomoże ci to uniknąć więcej niż jednego problemu, jeśli zachorujesz lub przydarzy Ci się inny wypadek. Powinieneś także z wyprzedzeniem bardzo jasno określić, jak to zrobiszwymienić pieniądze w Egipcielub wszystko, co tam zapłacisz, będzie Cię kosztować znacznie więcej.

Indeks treści

Zabierz ze sobą kartę eSIM dla Egiptu i ciesz się połączeniem od pierwszej minuty

Najwygodniejszą i najbezpieczniejszą opcją korzystania z Internetu w Egipcie jest noszenie przy sobie karty eSIM skonfigurowanej przed podróżą.Dzięki temu zaraz po wylądowaniu aktywujesz go i będziesz mógł normalnie korzystać z Internetu w swoim telefonie. Tak jest najłatwiej, najwygodniej i najbezpieczniej.

SoloMusisz mieć smartfon kompatybilny z eSIM, ale obecnie prawie wszystkie są. Aby dać ci pomysł, Apple serwuje ziPhone'a XS i XR(2018) i na Samsungu od Galaxy S20 (2020).

Zwykle ta opcja (nie zawsze) jest droższa niż czekanie i kupno lokalnej karty SIM, ale oszczędność czasu, bezpieczeństwo i świadomość, że będziesz mieć internet od pierwszej minuty sprawia, że ​​warto rozważyć zapłacenie nieco więcej. Robimy to już od kilku lat i tak właśnie myślimyWybranie tej opcji jest najlepsze dla prawie każdego.

Zalety i wady karty eSIM Holafly

Korzystamy z kart eSIM Holaflyi nigdy nie mieliśmy żadnych problemów. Wymieniam jego zalety.

 • Karta eSIM jest najbezpieczniejsza.Z lokalną kartą SIM musisz pożyczyć telefon osobie, która zmieni kartę SIM, zadzwoni na dziwny numer, zacznie otrzymywać SMS-y po arabsku i zaakceptuje opcje, o których nie wiesz, o co chodzi.
 • Miećinternet od pierwszej chwili, zawsze aktywujemy go w oczekiwaniu na wyjście z samolotu.
 • Wcale nie musisz otwierać telefonu iMożesz pozostawić swoją zwykłą kartę SIM aktywowaną bez komórkowej transmisji danych.Służy do odbierania SMS-ów, które mogą wymagać zaakceptowania czegoś w aplikacji, a nawet pilnego połączenia.
 • Masz jakiś problem, jestCałodobowa pomoc w języku hiszpańskim.

Karty eSIM dla Egiptu mają też pewne wady.

 • Jak już ci mówiłemcena jest wyższaA co jeśli kupisz lokalną kartę SIM.
 • W przypadku Egiptu istnieje tylko jeden plan transmisji danycha jeśli je wydasz, nie można ich naładować, więc musisz kupić kolejny.

Cena karty eSIM Holafly dla Egiptu

Plan cenowy Holafly zależy od kraju.Spółka ta zawiera umowy z lokalnymi teleoperatorami w sprawie świadczenia usługi. W ten sposób w większości przypadków możesz wybierać pomiędzy kilkoma planami płatności o różnym czasie trwania i ilości danych.

AleW przypadku Egiptu dostępna jest tylko karta eSIM o pojemności 6 Gig, która wystarcza na 15 dni.Całkiem nieźle obejmuje przeciętnego podróżnika, ale prawdą jest, że w wielu przypadkach nie jest najbardziej praktyczny. Jeśli chodzi o ilość danych, jest ona wystarczająca. Pamiętaj tylko, aby połączyć się z Wi-Fi w obiektach, a będą działać długo.

Mejor tarjeta SIM para Egipto: todas las opciones y precios (2)

Karta eSIM kosztuje 37 EUR na stronie internetowej Holaflyale sprzymierzyliśmy się z nimi iOferujemy je na blogu z 5% rabatem w stosunku do oficjalnej ceny.Na końcu artykułu jasno tłumaczę dlaczego to robimy i co dzięki temu zyskujemy.

Jak szybko skonfigurować eSIM

Wraz z kartą eSIM otrzymasz wszystkie instrukcje dotyczące jej konfiguracji. Holafly radzi zrobić to dzień przed wyjazdem. Wystarczy zapoznać się z menu swojego telefonu, aby go skonfigurować tak, aby dane mobilne przechodziły przez eSIM i linia główna była aktywowana.

Nazywam mój normalny plangłównyi eSIM-awycieczki.Musisz pozostawić oba aktywne, ale dezaktywować dane mobilne głównego. Nie jest to skomplikowane, ale jeśli będziesz mieć problemy, pomogą Ci na infolinii Holafly, dlatego warto zrobić to z domu dzień wcześniej.

Kiedy wylądujesz w Egipcie, włącz telefon i usuń dane komórkowe z planu głównego, zanim się połączy. Gdy już to zostanie zrobioneMusisz to skonfigurować tak, aby obie linie były aktywne i główna służyła do transmisji głosu, a linia podróżna do mobilnej transmisji danych.Uważaj, ponieważ połączenie tego ostatniego może zająć trochę czasu za pierwszym razem.

Kup kartę SIM po przybyciu do Egiptu

Drugą czynnością jest zakup karty SIM po przybyciu do Egiptu.W ten sposób zaoszczędzisz trochę pieniędzy, ponieważ lokalni operatorzy są tańsi. Opowiem Wam o zaletach, jakie widzę w zakupie tam karty SIM.

 • Oszczędzasz pieniądze.Zakup karty SIM u lokalnego operatora w Egipcie kosztuje mniej niż korzystanie z eSIM.
 • Pierwsze doładowanie trwa 30 dni, ale w przypadku wyczerpania się danychmożesz doładować kartętyle razy, ile to konieczne.

Jednak wybór lokalnej karty SIM ma również kilka wad.

 • Powinieneś poczekać z zakupemaby móc połączyć się z Internetem.
 • Musisz sam znaleźć życie, w języku angielskim lub nawet arabskim i musisz pozwolić obcej osobie manipulować telefonem, aby go zainstalować.
 • W zależności od tego gdzie kupiszmogą dać Ci używanyi ostatecznie fakt, że to, co zostało uzgodnione, jest trwałe, staje się aktem wiary. Nam się to przydarzyło, choć na szczęście wszystko poszło dobrze.

Opcje zakupu egipskich kart SIM

Głównymi operatorami telefonicznymi w Egipcie są Vodafone, Orange, Etisalat i SIM WE.Ich plany cenowe dotycząTrwa 30 dni i waha się w przybliżeniu od 10 GB do 30 GB.Cena nie jest tak naprawdę stała, będzie się bardzo różnić w zależności od tego, gdzie kupisz kartę, lotnisko, oficjalny sklep jednej z firm czy sklep telefoniczny.

Nie będę tutaj pozostawiał Wam różnych planów cenowych, gdyż jest to temat, który zmienia się bardzo często. Tak, mniej więcej to mówięPlany 10 GB będą kosztować około 15 euro w zamian, a plany 30 GB będą kosztować około 25 euro.Oszczędności w porównaniu z eSIM Holafly są znaczne.

Mejor tarjeta SIM para Egipto: todas las opciones y precios (3)

Gdzie kupić kartę SIM? Lotnisko w Kairze, sklepy telefoniczne i małe sklepy rozmieszczone na terenie całego kraju

Jeśli zdecydujesz się zaoszczędzić pieniądze dzięki lokalnej karcie SIM, możesz ją kupić głównie w trzech miejscach. W tym samymLotnisko, woficjalny sklep z telefonamilub enmałe sklepy, które sprzedają wszystkiego po trochu.Te ostatnie rozpoznasz po tym, że mają na zewnątrz tabliczki z logo głównych firm telekomunikacyjnych, gdzie można je również doładować.

Moja rada jest taka, że ​​gdy już będziesz mieć kartę SIM, pobierz aplikację firmy(wszystkie są w języku angielskim), aby kontrolować zużycie i umożliwiać ewentualne doładowania bezpośrednio, płacąc kartą. Dzięki temu zawsze wiesz, ile Ci pozostało, możesz zaplanować, kiedy naładować baterię, a dzięki temu więcej osób nie będzie musiało korzystać z Twojego telefonu.

Nasze doświadczenie zarówno z opcjami eSIM, jak i egipskimi kartami SIM

Podróżowaliśmy po Egipcie nieco ponad miesiąc iPróbowaliśmy napisać ten artykuł na kilka sposobów.Zaczęliśmy od korzystania z karty eSIM Holafly przez 15 dni, a następnie kupiliśmy lokalną egipską kartę SIM od Vodafone i kolejną od Etisalat, aby porównać więcej opcji.

Jeśli chodzi o zasięg, nie widzieliśmy dużych różnic między tymi trzema.Wszyscy pracowali z 4G w miastach i zasięg zmniejszał się, jeśli się wyprowadzałeś, chociaż w ciągu kilku chwil zostaliśmy bez sieci. Nie możemy jednak jasno powiedzieć, że był jeden, który miał lepszy zasięg niż innyodnieśliśmy wrażenie, że Etisalat zawsze był tym, któremu najdłużej brakowało danych, zwłaszcza na Pustyni Białej, wygranej przez osunięcie się ziemi.

Mejor tarjeta SIM para Egipto: todas las opciones y precios (4)
Mejor tarjeta SIM para Egipto: todas las opciones y precios (5)

Ale moim zdaniem w przypadku EgiptuNie ma firmy telekomunikacyjnej, która byłaby bardziej rekomendowana niż inna ze względu na zasięg.jakby zatrzymał się w innych krajach. Radzę wybierać po prostu poprzez porównanie planów cenowych.

Dlaczego Twoja zwykła karta SIM nie działa w Egipcie

Być może nie jesteś jeszcze całkowicie jasnydlaczego nie powinieneś używać swojej zwykłej linii w Egipcie.Mówiłem już, że obecnie wszystkie kraje Unii Europejskiej i niektóre strony trzecie mają umowy roamingowe, dzięki którym możesz podróżować po nich wszystkich, dzwonić i korzystać z pakietu danych tak, jakbyś był w swoim kraju.

Ale w przypadku Egiptu tak nie jest,Jeśli korzystasz ze zwykłej linii do dzwonienia lub przeglądania Internetu, poniesiesz dość wysoki wydatek.Poniżej możesz zobaczyć, ile to kosztuje w mojej firmie telefonicznej, będzie to kosztować mniej więcej tyle samo.

 • Połączenia wysyłane/odbierane z Egiptu do Hiszpanii: 1,82 €/min + 1,20 € za połączenie.
 • Połączenia do innych krajów 2,50 €/min + 2 € na założenie firmy.
 • Przesyłanie/odbieranie danych: 12,10 €/MB.

Zauważ toMówimy o 12 euro za megabajt, a nie za gigabajt.W ten sposób wysłanie obrazu ważącego 2 megabajty będzie kosztować 24,20 euro. Nie korzystaj ze zwykłego planu transmisji danych, chyba że jest to absolutnie konieczne.

Powody, dla których oferujemy karty eSIM Holafly na blogu

Podsumowując ten artykuł na temat kart SIM w EgipcieWyjaśnię Ci, dlaczego oferujemy eSIM Holafly na blogu.Wycieczka dała mi m.inprofesjonalny blog podróżniczy, któremu się wyłącznie poświęcami w którym znajdują się setki bezpłatnych artykułów, które okresowo aktualizuję. Aby móc się temu poświęcić, potrzebuję źródeł dochodu, a karty są jednym z nich.

Z umową, którą mamyJeśli zaufasz naszym kryteriom i kupisz z linku, otrzymasz 5% rabatu, a my otrzymamy prowizję.Istnieją blogi i wiele innych stron internetowych, które celowo unikają poruszania tego tematu, ale zawsze woleliśmy robić to tak naturalnie, jak to możliwe.

To też chcemy Ci powiedziećNie ma to wpływu na nasz osąd., jeśli znajdziemy opcję, która bardziej nas przekonuje, pojawi się ona tutaj. Wiemy touczciwość to maksymalny kapitał, jaki posiada blogi nie zamierzamy go tak po prostu zmarnować.

 • Opuszczam Cię ponownielink do zakupu karty eSIM dla Egiptu.

Często zadawane pytania dotyczące kart SIM w Egipcie

Na zakończenie artykułu kilka często zadawanych pytań dotyczących karty SIM dla Egiptu. Jeśli masz bardziej szczegółowe pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji nieco niżej, w sekcji komentarzy.

Jaka jest najlepsza karta SIM dla Egiptu?

To zależy. Jeśli wolisz wygodę i bezpieczeństwo, wybierz eSIM Holafly, jeśli wolisz oszczędzać, lokalną kartę SIM.

Jaką opcję polecacie mieć internet w Egipcie?

Aby znaleźć najlepszą dla siebie opcję, musisz ocenić z jednej strony komfort i bezpieczeństwo, a z drugiej oszczędności finansowe.

Najlepsza karta SIM dla Egiptu: wszystkie opcje i ceny (2024)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Dong Thiel

Last Updated:

Views: 6220

Rating: 4.9 / 5 (79 voted)

Reviews: 86% of readers found this page helpful

Author information

Name: Dong Thiel

Birthday: 2001-07-14

Address: 2865 Kasha Unions, West Corrinne, AK 05708-1071

Phone: +3512198379449

Job: Design Planner

Hobby: Graffiti, Foreign language learning, Gambling, Metalworking, Rowing, Sculling, Sewing

Introduction: My name is Dong Thiel, I am a brainy, happy, tasty, lively, splendid, talented, cooperative person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.